Ważne informacje:

O nas

  Szanowni Państwo,

 

Od dnia 02.12.2016 WWS-Polska , Robert Pakuła s.c.  nie jest już przedstawicielem firmy World Wide Sires . Wszystkie wpisy na stronie oraz na stronie sklepu internetowego w odniesieniu do firmy World Wide Sires mają charakter historyczny.

Wkrótce więcej informacji na stronach www  i mediach społecznościowych...??.

Nazwa naszej rodzinnej firmy  WWS Polska Robert Pakuła s.c., pochodzi nieprzypadkowo  od słów: WYDAJNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ, SUKCES. Słowa te od 30 lat  stanowią credo naszej działalności. 


Historia naszej współpracy z hodowcami bydła jest długa.

     Pierwszy okres to współpraca na poziomie Ministerstwa Rolnictwa, które dla potrzeb krajowego programu wybierało dla matek buhajów, oraz kojarzeń indywidualnych kilka tysięcy porcji  amerykańskiego nasienia.


   Równolegle rozszerzaliśmy  współpracę z Ośrodkami Hodowli Zarodowej, które posiadając tak zwane odpisy dewizowe, mogły  samodzielnie decydować o wyborze buhajów dla swoich potrzeb.

    Trzeci etap związany był ściśle z przemianami ekonomicznymi, określonymi „uwolnieniem złotówki”. Wymienialność naszej złotówki pozwoliła każdemu hodowcy zaopatrywać się w importowany materiał genetyczny.
Czwarty, najważniejszy  etap to wejście Polski do Unii Europejskiej , co pociągnęło za sobą  zlikwidowanie zcentralizowanych struktur zarządzających hodowlą.

Zmiany te, pozwoliły nam  mocno konkurować  z innymi dystrybutorami i zdobywać zaufanie u coraz większej grupy  hodowców
Poprzez współpracujące z nami punkty unasieniania docieraliśmy, nie tylko do hodowców  mających bydło pod kontrolą mleczności, ale również tych rolników, którzy byli na początku tej drogi.

  Współpracowaliśmy już z drugim pokoleniem hodowców i dzięki hołdowaniu zasadzie, że w naszej pracy wiarygodność,  budowanie długotrwałych relacji są najważniejsze zbudowaliśmy prawdziwy krąg przyjaciół firmy.


Dzisiaj pragnę podziękować Państwu za te wszystkie lata  i życzyć  dużo siły, wytrwałości, aby wreszcie cena mleka odzwierciedliła Państwa ciężką pracę.

                                                                                       Robert Pakuła
                                                                        wraz z całym zespołem WWS Polska

Elita dla wymagających
Kalendarz imprez
poprzedni
kwiecień 2020
następny